1. kolo družstev dorostu a juniorů

11.5.2016 (20:16)  •  Tomáš Vykydal  •  Výsledky

Fotografie   
Olomouc - 8.5. proběhlo první kolo družstev mládeže. Úspěšné bylo zejména pro družstvo juniorek a také přineslo mnoho nových osobáků a pěkných výkonů.

  

 

1. KOLO GIGANT - OLOMOUC
Sázka na jednu kartu, a to postavit jedno silné družstvo juniorek, se vyplatila. Sice kolem toho bylo dost emocí, ale za ten výsledek to stálo. Celkové třetí místo s náskokem 31 bodů na čtvrté Vítkovice je senzační.Pokud se nám podaří výsledek zopakovat i za čtrnáct dní v Břeclavi, bude postup na MČR družstev téměř jistý. Ale nebudu předbíhat...
Hoši dnes závodili spíš za jednotlivce, protože Honza Uhrin a Miki Bernard posílili Ostravu, Kryštof Pospíšil pak Olomouc a tak trojice Fanda Dolníček, Dan Soják a Ondra Jílek neměli šanci bojovat o slušné umístění v soutěži družstev, ale s tím se tak nějak počítalo.
Nejlepšími bodovačkami mezi juniorkami byly: Eliška Hegrová (20,75), Domča Langerová (11,75) a Markéta Trundová (11,75).
Kryštof pomohl Olomouci třinácti body ke druhému místu v soutěži dorostenců, Honza Uhrin sedmnácti a Miki Bernard devíti Vítkovicím ke třetímu místu v juniorech.


MENUKontakt


Facebook


Partneři