Další povedený atletický víkend....

3.2.2014 (20:32)  •  Tomáš Vykydal

  
V pátek se na Strahově představili tři naše žákyně a opět z toho byly osobáky. V sobotu pak již tradičně v Bratislavě na MMaS početnější skupina atletů a atletek...

  

Praha - Bára Vobořilová opět vylapšila svůj osobáček na 60m př. na čas 9.61s. V tyči už se tak dobře nevedlo, a tak se přehoupla jen přes 210cm. Sestry Trundovy nastoupily shodně na 60 a 300m. Na krátké trati si vytvořila Hanka osobák (8.53s), Markéta zaostala za svým maximem o pár setin (8.48s). Na třístovce pak Markéta zopakovala výborný čas z mezikrajského utkání (44.93s), Hanka pak posunula svoje maximum na 46.26s.

 

Bratislava - Dvě stříbrné a jedna bronzová, takový je výčet kovů, které si naši atleti přivezli z Mistrovství Moravy a Slezska. Áďa Dubová si vylepšila letošák na 8.06s a za to si vysloužila stříbro. Druhou příčku vybojoval také Martin Timko na trati dlouhé 800m. Bohužel jen těsně nepokořil hranici dvou minut (2:00.76s). Na stejné trati válčil také Mira Haltmar, Víťa Hromek a Verča Bednarská. Prvně jmenovaný s časem sice spokojený nebyl, ale bronzová medaile náladu určitě spravila. Dan i Verča zaběhly časy blízko halovým osobákům. Na nejkratším sprintu se představili také dorostenci Fanda Dolníček a Dan Soják. Na finále časy 7.63s a 7.87s sice nestačily, nicméně pro prvně jmenovanéhoto byl nový PB. Fanda si ještě střihnul skok daleký, kde předvedl slušných 573cm což mu vyneslo celkové sedmé místo. Posledními zástupkyněmi oddílu byly Zita Dušánková a Nikča Smolková. Obě nastoupily na krátkých plotech a byly z toho opět pěkné časy 9.81s resp. 9.85s. Pro Nikču, která ještě zdolala 150cm do výšky je to nový osobák. No a nakonec ještě jeden osobáček navrch a to v podání Víti Hromka na 60m př. (9.20s). Majitelům medailí a osobáků gratuluji.


MENUKontakt


Facebook


Partneři