Závody v přespolním a překážkovém běhu - výsledky

Datum 25.10.2017 (19:48)      Autor Lenka Vavříková

   

Na úterním tréninku 17.10. jsme uspořádali závod v přespolním běhu a ve čtvrtek 19.10. jsme běželi přes překážky. Všechny děti se moc snažily a zde jsou výsledky jednotlivých kategorii:        

Přespolní běh - úterý

  2010/11- hoši   2010 - dívky
1. Kubíček  Vojtěch 1. Hodková Anna
2. Januška Martin 2. Pešková Matylda
3. Tůma Jakub    
4. Kessler Albert    
5. Voborník Matyáš    
6. Profous Štěpán    
7. Škrach Max Viktor    
8. Brückner Rostislav    
       
  2009- hoši   2009 - dívky
1. Hudeček Jakub 1. Berková Nina
2. Podhora Václav 2. Spillerová Valerie
3. Kulich Oliver 3. Krejčí Alexandra
4. Ramsey Theo 4. Cikánková Karolína
5. Pospíšil Zdeněk 5. Horčicová Sofia
5. Bednář Marek 6. Smoluchová Ema
7. Richtr František 7. Málková Viktorie
8. Janoušek Dominik 8. Spillerová Anna
9. Dufek Ondřej 9. Pospíšilová Anna
    10. Zimmermannová Natálie
    11. Jordová Emma
    12. Grežová Bára
    13. Jandová Klára Emilie
       
  2008 - hoši   2008 - dívky
1. Tůma Tomáš 1. Štětinová Ema
2. Stromšík Jakub 2. Horová Julie
3. Hodek Gustav 3. Štoplová Eva
4. Harapát František 4. Havlíčková Nina
5. Kamas Stanislav 5. Žváčková Kristýna
6. Fiala Mirek 6. Štrpková Alžběta
7. Fiala Radek 7. Novotná Laura
8. Svoboda Ondřej 8. Skokanová Hana
    9. Holzerová Natálie
    10. Macková Daniela
       
   2007 - hoši   2007 - dívky
1. Šupina Matěj 1. Sýkorová Anna
2. Hrbek Albert 2. Štenclová Zuzana
3. Kubíček Matěj 3. Elsnerová Natálie
4. Gloza Jiří 3. Šajová Michaela
    5. Rendová Karla
    6.

Richtrova Ema

 Překážkový běh - čtvrtek

    2010/11 - hoši                                    2010 - dívky

1. Januška Martin                                1. Plíhalová Bára

2. Tůma Jakub                                    2. Hodková Anna

3. Škrach Max Viktor                           3. Berková Saša

                                                         4. Koupilová Eva

    2009 - hoši                                         2009 - dívky

1. Hudeček Jakub                                1. Berková Nina

2. Kulich Oliver                                    2. Jandová Klára Emilie

3. Podhora Václav                                3. Grežová Bára

4. Kašpar Ondřej                                 4. Krejčí Saša

5. Bednář Marek                                  5. Pospíšilová Anna

6. Fogl Lukáš                                       6. Jordová Ema

7. Bouda Denis                                    7. Mikulová Eva

                                                          8. Kargerová Tereza

                                                          9. Vaňková Tereza

                                                        10. Geprtová Monika

    2008 - hoši                                          2008 - dívky

1. Tůma Tomáš                                    1. Reichlová Pavla

2. Lisner Jakub                                     2. Friedlová Nela

3. Rašner Jiří                                        3. Horová Julie

4. Hodek Gustav                                   4. Žváčková Kristýna

5. Fiala Miroslav                                    5. Štoplová Eva

6. Fiala Radek                                       6. Tyšlicová Barbora

7. Kamas Stanislav                                7. Štětinová Ema

 

    2007 - hoši                                           2007 - dívky

1. Hrbek Albert                                       1. Štěnclová Zuzana

2. Rutar Jan                                           2. Vepřeková Martina

                                                            3. Vavříková Tereza

                                                            4. Pešková Denisa

                                                            5. Petruňová Anna                   


Kontakt


TRÉNINKY

  • Yetti:
    • pondělí - 16:00-17:00 - TS
    • středa - 16:00-17:00 - TS
    • čtvrtek - 17:00-18:00 - TS
  • Přípravka:
    • úterý - 16:30-17:30 - TS
    • čtvrtek - 16:00-17:00 - TS
  • Mladší žactvo:
    • úterý - 16:00-17:30 - TS
    • čtvrtek - 16:00-17:30 - TS
  • Starší žactvo:
    • pondělí - 16:00-17:30 - TS
    • středa - 16:00-17:30 - TS
    • čtvrtek - 17:00-18:00 - TS
  • Dorost:
    • pondělí - 16:00-17:30 - TS
    • úterý - 14:45-16:00 - TS
    • středa - 14:45-17:00 - TS
    • čtvrtek - 16:00-18:00 - TS
    • pátek - 14:00-16:00 - TS
  • TS - Tyršův stadion

CVIČENÍ



Partneři