Mikulášská překážková dráha

5.12.2017 (19:20)  •  Lenka Vavříková

   

Pro děti atletické přípravky jsme v úterý 5.12. uspořádali Mikulášský obratnostní závod. Děti musely prokázat mrštnost, odvahu, odhad i rychlost. Výsledky kategorií podle ročníku narození:


2007-dívky:                                            2007-hoši:


1. Sýkorová Anna        56,02 s.                1. Richter Lukáš        55,00 s.


2. Elsnerová Natálie     59,76                   2. Kubíček Matěj        55,05


3. Rendová Karla         1:08,00                3. Janda Tobiáš        1:33,03


                                                             4. Hrbek Albert         1:04,17


                                                             5. Gloza Jiří              1:20,09          


2008-dívky:                                            2008-hoši:


1. Novotná Laura         54,18                   1. Harapát František   46,96


2. Faltusová Bára         58,52                   2. Tůma Tomáš          50,58


3. Havlíčková Nina     1:03,92                  3. Kamas Standa       1:00,64


4. Toroni Saša           1:04,34                  4. Fiala Radek           1:02,72


5. Štoplová Eva         1:07,14                  5. Fiala Mirek            1:09,86


6. Štrpková Bětka      1:12,02                  6. Hodek Gustav       1:16,14


2009-dívky:                                            2009-hoši:


1. Vilímková Anna      1:00,00                  1. Pospíšil Zdeněk       54,54 


2. Spillerová Anna      1:03,91                  2. Podhora Václav     1:04,58


3. Kohoutková Sára    1:06,87                  3. Maus Matěj           1:15,00


4. Krejčí Saša            1:09,11                  4. Dufek Ondřej         1:19,68 


5. Zimmermannová N.1:20,02                 


6. Jandová Klára        1:20,63


2010/11-dívky:                                        2010/11-hoši:


1. Hodková Anna       1:20,96                   1. Kubíček Vojtěch      1:07,06


2. Berková Saša        1:26,29                   2. Smýkal Lukáš          1:20,80 


3. Pešková Matylda    1:28,69                   3. Škrach Max             1:22,35


 


 


Kontakt


TRÉNINKY

  • Yetti:
    • pondělí - 16:00-17:00 - TS
    • středa - 16:00-17:00 - TS
    • čtvrtek - 17:00-18:00 - TS
  • Přípravka:
    • úterý - 16:30-17:30 - TS
    • čtvrtek - 16:00-17:00 - TS
  • Mladší žactvo:
    • úterý - 16:00-17:30 - TS
    • čtvrtek - 16:00-17:30 - TS
  • Starší žactvo:
    • pondělí - 16:00-17:30 - TS
    • středa - 16:00-17:30 - TS
    • čtvrtek - 17:00-18:00 - TS
  • Dorost:
    • pondělí - 16:00-17:30 - TS
    • úterý - 14:45-16:00 - TS
    • středa - 14:45-17:00 - TS
    • čtvrtek - 16:00-18:00 - TS
    • pátek - 14:00-16:00 - TS
  • TS - Tyršův stadion

CVIČENÍ



Partneři