Červnové závody atletické přípravky - výsledky

1.7.2019 (19:38)  •  Lenka Vavříková

   Na červnové tréninky atletické přípravky připravily trenérky závody. Soutěžilo se po ročnících v atletických disciplínách a děti si mohly vyzkoušet, co se v průběhu roku naučily. 60m 2008 - 1.Reichlová P. 9,81 a Rašner 9,18, 2.Žouželková 9,86 a Tůma 9,71, 3.Scheuterová 10,21 a Stromšík 10,50, 4.Spillerová V. 10,38, 5.Pospíšilová 10,68, 6.Smékalová 10,71, 7.Mertová 10,78 2009 - 1.Kohoutková 9,61 a Kulich 9,20, 2.Vilímková 9,82 a Pospíšil Zd. 9,50, 3.Berková 9,99 a Landsfeld 10,48, 4.Krejčí 10,04 a Kašpar 10,54, 5.Tomečková 10,60 a Fogl 11,06, 6.Spillerová A. 10,77 2010 - 1.Kopecká 11,28 a Kessler 10,28, 2.Kulhánková 11,57 a Profous 10,75, 3.Sojáková 12,41 a Pospíšil T.10,76, 4.Voborník 11,13, 5.Frank 12,52, 6.Mazák 12,62, 7.Mrkos 12,82 2011/12 - 1.Berková S.10,95 a KašparJ.11,10, 2.Hájková 11,71 a Smékal 11,18, 3.Ficnarová 12,21 a Tůma 11,20, 4.Kopecká E. 12,56 a Pospíšil Š. 12,02, 5.Mertová 13,02 a Kašpar T.12,06 míček 2008 - 1.Novotná 21,20m a Doubrava 39,15m, 2.Pospíšilová 17,35 a Lisner 38,40, 3.Scheuterová 17,20 a Podušel 29,00, 4.Reichlová P. 16,00 a Hodek 25,00, 5.Spillerová V. 14,45, 6.Kamlerová 13,50, 7.Reichlová L. 10,00 2009 - 1.Berková N. 22,45 a Kabourek 30,90, 2.Korgerová 20,45 a Fogl 28,45, 3.Krejčí 19,75 a Maus 23,85, 4.Vilímková 18,80 a Pospíšil Zd. 21,45, 5.Podhrázká 16,35 a Mrázek 21,15, 6.Kohoutková 16,15 a Kulich 19,10, 7.Spillerová A. 14,80 a Utěšený 18,20, 9.Drabeš 15,15 2010 - 1.Čapková 16,35 a Voborník 22,75, 2.Vondráková 15,65 a Kessler 19,85, 3.Hodková 15,50 a Mazák 11,60, 4.Schupplerová 13,25 a Frank 11,10, 5.Profous 10,00, 6.Mrkos 8,30 2011/12 - 1.Kopecká 10,75 a Tůma 16,00, 2.Ficnarová 9,70 a Drabeš 15,05, 3. Berková S. 8,90 a Smékal 14,95, 4.Kamlerová 8,15 dálka 2008 - 1.Reichlová P. 364cm a Podušel 382, 2.Scheuterová 347 a Doubrava 377, 3.Novotná 330 a Hodek 360, 4.Spillerová V. 307 a Lisner 360, 5.Kamlerová 307, 6.Pospíšilová 292, 7.Reichlová L. 276 2009 - 1.Berková 350 a Kulich 410, 2.Vilímková 345 a Fogl 365, 3.Kohoutková 340 a Pospíšil 345, 4.Krejčí 333 a Richter 317, 5.Spillerová A. 332 a Utěšený 308, 6.Korgerová 306 a Mrázek 304, 7.Podhrázká 247 a Maus 288, 8.Kabourek 287, 9.Drabeš 254 2010 - 1.Čapková 298 a Kessler 340, 2.Schupplerová 280 a Voborník 293, 3.Vondráková 279 a Frank 264, 4.Hodková 274 a Mazák 263, 5.Profous 250, 6.Mrkos 240 2011/12 - 1.Berková S. 273 a Drabeš 295, 2.Kamlerová 228 a Tůma 209, 3.Ficnarová 220 a Smékal 281, 4.Kopecká 200 překážková dráha 2008 - 1.Žouželková 23,80 a Tůma 21,60s, 2.Reichlová P. 23,82 a Rašner 22,10, 3.Scheuterová 24,00 a Stromšík 25,15, 4.Spillerová V. 25,00, 5.Pospíšilová 26,96, 6.Smékalová 27,23, 7.Mertová 30,40 2009 - 1.Berková N. 24,40 a Pospíšil 22,50, 2.Spillerová A. 24,70 a Kulich 23,90, 3.Vilímková 24,90 a Kašpar 24,00, 4.Kohoutková 25,00 a Fogl 25,00, 5.Tomečková 25,20 a Landsfeld 26,60, 6.Krejčí 25,80 2010 - 1.Kulhánková 27,30 a Kessler 22,65, 2.Kopecká 27,40 a Pospíšil 23,00, 3.Sojáková 28,80 a Voborník 24,00, 4.Profous 24,80, 5.Frank 25,06, 6.Mazák 28,60, 7.Mrkos 41,25 2011/12 - 1.Smékal 25,20, 2.Kašpar 25,90, 3.Tůma 26,90, 4.Pospíšil 28,00, 5.Kašpar 28,80 KRÁSNÉ PRÁZDNINY A HODNĚ CHUTI DO SPORTOVÁNÍ V PŘÍŠTÍM ŠKOLNÍM ROCE!!

Kontakt


TRÉNINKY

  • Yetti:
    • pondělí - 16:00-17:00 - TS
    • středa - 16:00-17:00 - TS
    • čtvrtek - 17:00-18:00 - TS
  • Přípravka:
    • úterý - 16:30-17:30 - TS
    • čtvrtek - 16:00-17:00 - TS
  • Mladší žactvo:
    • úterý - 16:00-17:30 - TS
    • čtvrtek - 16:00-17:30 - TS
  • Starší žactvo:
    • pondělí - 16:00-17:30 - TS
    • středa - 16:00-17:30 - TS
    • čtvrtek - 17:00-18:00 - TS
  • Dorost:
    • pondělí - 16:00-17:30 - TS
    • úterý - 14:45-16:00 - TS
    • středa - 14:45-17:00 - TS
    • čtvrtek - 16:00-18:00 - TS
    • pátek - 14:00-16:00 - TS
  • TS - Tyršův stadion

CVIČENÍ



Partneři