Medailové umístění hochů i dívek atletické přípravky v krajském kole soutěže družstev

29.6.2020 (08:57)  •  Tomáš Vykydal      výsledky  •  Fotky

Ve čtvrtek 25.6. proběhlo 3.kolo krajské soutěže družstev atletických přípravek v Zábřehu. Naši závodníci bojovali o umístění na stupních vítězů. Hoši potvrdili 2.místo za AK Olomouc a celkově si odvezli stříbrné medaile v soutěži družstev.
Děvčata obsadila 3.místo a ve velké konkurenci opět těsně podlehla pouze oběma týmům z Olomouce.
Bezkonkurenční byly naše štafety a zaslouženě zvítězily.Dívky- Čápková, Krejčí, Berková N., Vilímková A., hoši - Landsfeld, Kessler, Ševčík, Kulich.
V jednotlivcích se nejvíce dařilo: Sáře Kohoutkové-2.60m-9,35s, dálka-418cm, 6.600m-2:04,34, Kubovi Ševčíkovi-2.dálka-412cm,5.žabák-196cm, Saše Krejčí-1.hod medicinbalem-9,17m, Oliveru Kulichovi-3.60m-9,60s, Nině Berkové-3.míček-33,00m, Bertu Kesslerovi-3.dálka-402cm.
Další bodovači a členové družstva: Anička Spillerová, Verča Kopecká, Saša Berková, Denča Vilímková, Míša Thunová, Anička Hodková, Valča Kubíčková, Elen Protopapa, Jindra Kabourek, Vilda Mrázek, Franta Skoumal, Lukáš Fogl, Mates Voborník, Dan Jersák, Tonda Rosák, Franta Richter.
Všem závodníkům děkujeme skvělou reprezentaci našeho atletického klubu a Těšíme se na výkony příští rok.