Stránky dokončeny!

12.9.2011 (00:47)  •  hrivna  •  Aktivace účtu  •  Registrace

Fotografie   
Po dlouhé době tady máme hotovou úpravu stránek. Změn je tu celkem dost, ikdyž ne všechny jsou viditelné na první pohled. Pokud narazíte na nějakou chybu (i malou) tak mi prosím dejte hned vědět. díky

  

Tady je seznam provedených změn:

  • Nejvýraznější změnou je samozřejmě změna adresy webu! Podařilo se mi vyjednat doménu s městem Šumperk za což jim mnohokrát děkujeme. Současná adresa atletika.sumperk.cz je mnohem lépe zapamatovatelná a stránky by se měli načítat mnohem rychleji než na wz.cz.
  • Stránky byly sloučeny ze stránkami přípravky. Veškeré aktuality týkající se přípravky naleznete na adrese atletika.sumperk.cz/pripravka. případně pod odkazem nahoře v menu. Fotogalerie a výsledky obou stránek budou postupně spojeny.
  • Byla přidána videogalerie takže pokud máte nějaká videa ze závod tak mi je prosím pošlete a já je zde zveřejním.
  • Nepříliš viditelná změna, ale byla vytvořena kompletně nová administrace stránek.
  • Upraveny jednotlivé aktuality. Nyní je na začátku krátký úvod vystihující danou aktualitu a celá zpráva může být různě zvýrazněna tučně apod. doufám že to pomůže k lepší čitelnosti.
    Byla taky změněna url adresa jednotlivých aktualit, takže i z odkazu někde na FB bude poznat na kterou aktualitu ten odkaz vede.
  • Pro vás jako návštěvníky asi nejvýraznější změnou je úprava profilů atletů. Vzhledem k děravé paměti některých jsem ustoupil od přihlašovacích jmen a nyní k přihlášení slouží pouze e-mail. Byly také lépe rozlišeni aktivní a již neaktivní závodníci. Nyní jsem všechny nastavil jako neaktivní a ti co již byly registrováni si musí účet aktivovat ZDE a tím se přeřadit mezi aktivní(předpokládám že neaktivní závodníci nebudou mít potřebu se aktivovat a tedy zůstanou odděleni mezi neaktivní). Pokud jste náš atlet a ještě jste nebyly registrováni tak to můžete udělat ZDE.
    Dále vás prosím abyste udržovali své osobní rekordy v profilu aktualizované (alespon ve svých hlavních disciplínách). Jinak se nebudete moci divi,t když nebudete uváděni po závodech jako ti co si vytvořili novej osobák (ten kdo píše aktuality si fakt nepamatuje osobáky všech) je to pro vaše dobro :)

Opakuji, že pokud narazíte na nějakou chybu nebo budete mít nápad na vylepšení tak mi hned napište. Díky

 


MENUKontakt


Facebook


Partneři