STŘÍBRO A DVĚ BRAMBORY Z MMAS MLADŠÍHO ŽACTVA

4.10.2017 (20:42)  •  Tomáš Vykydal  •  Výsledky  •  Fotky

Fotografie   
Hranice - Naši mladší žáci mají teď velmi nabitý atletický program, který vyvrcholil nejvyšší možnou soutěží, což bylo v neděli 1.10. Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva.

  

Početná výprava přivezla do Šumperku nejenom mnoho pěkných výkonů a nových zkušeností z vrcholných závodů, ale také jednu cennou medaili a několik dalších pěkných umístění.

Nejlepšího výsledku dosáhla Vendula Kvapilíková v hodu míčkem, kde si nově vytvořeným osobákem 54.10m zasloužila stříbrnou medaili. Velmi blízko stupňům vítězů byla Iva Gieselová na 800m, když obsadila po kratším tréninkovém výpadku skvělé čtvrté místo časem 2:34.66s. Iva si ještě střihla 300m kde jí časem 45.83s patří sedmé místo. Další "bramboru" přidal Marek Drásal ve skoku do výšky, když se přenesl přes laťku ve výšce 153cm a vytvořil si tím nový osobní rekord. Nový osobák a účast ve finále B na 60m si připsala Šárka Pavelková výkonem 8.76s. Další umístění do top 10 přidala Klára Dobešová na 60m př., když se časem 10.48s zařadila na sedmou příčku. K tomu Klára ještě přidala deváté místo na trati 150m výkonem 21.60s. Osmé místo na Moravě patří Magdaleně Hajdukové ve vrhu koulí. Ta poslala dvoukilové náčinní do vzdálenosti 9.57m (osobní rekord). Dále náš oddíl reprezentovali: Ondřej Pražák, Matyáš Matura, Adam Friedl a Jana Drásalová. Děkuji všem mladým atletům za reprezentaci našeho oddílu.


MENUKontakt


Facebook


Partneři