Velká cena Olomouce

13.7.2015 (12:19)  •  Tomáš Vykydal  •  výsledky

Fotografie   
Olomouc - Páteční sváteční den na 8.května se tradičně konaly atletické závody v Olomouci. Utkat se s konkurencí vyrazili čtyři žáci a jedna žena.

  

Žactvo mělo tento závod jako jeden z dvou nominačních na Letní olympiádu mládeže, která se v letošním roce bude konat v Plzni. Starší žák Kryštof Pospíšil si vytvořil dva osobákya to v dálce (556cm) a v běhu na 100m př. (15.21s) a zatím figuruje v nominaci na LODM. Klára Kucharčuková zaběhla vynikající třístovku, když si časem 44.10s vylepšila o 2.5 vteřiny svůj osobní rekord a taktéž je v předběžné nominaci. Sabča Maršálková nastoupila poprvé na 100m př. Tréninkový výpadek a nová disciplína se projevila na výsledku a prozatím má její nejlepší čas hodnotu 17.44s. Mladší žákyně Anička Maksová zakončila úspěšné působení mládeže v Olomouci osobákem o více než deset vteřin na trati 800m. Výkon 2:38s ji zatím zajistil nominaci na LODM.

 

V kategorii žen nastoupila Áďa Dubová, která vybojovala třetí místo na 100m časem 12.75s. Není to sice zatím žádný super výkon. Ale mírný vítr a blížící se maturita mají určitý vliv na její výkonost.

 

Gratuluji těm, kteří si vytvořili nové osobní rekordy a umístili se na stupních vítězů.


MENUKontakt


Facebook


Partneři